Zwalczanie prusaków jest dosyć trudne ze względu na szybkie tempo, w jakim rozmnażają się te insekty. Jeżeli już założyły w jakimś budynku gniazdo, wytępienie ich zwykłymi preparatami jest zazwyczaj niemożliwe. Chcąc skutecznie pozbyć się prusaków, warto skorzystać z pomocy profesjonalistów. Technik dokładnie obejrzy pomieszczenia w celu znalezienia głównego ogniska problemu i rozprowadzi środek biobójczy w odpowiednich miejscach.

 

Podobnie jak w przypadku zwalczania karaluchów można zastosować 3 metody likwidacji karaczana prusaka. Oferujemy opryskiwanie i zamgławianie pomieszczeń specjalnymi preparatami, które likwidują zarówno dorosłe osobniki, jak i jaja. Trzecią metodą jest tzw. żelowanie, czyli wyłożenie środka trującego w miejscu bytowania prusaków, który prowadzi do stopniowego wytępienia całej populacji.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat naszej oferty. W przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji. Z chęcią pomożemy Państwu w wyborze metody zwalczania prusaków.

zwalczanie-prusakow

+48 885 888 994

Lubuski zakład dezynsekcji

Zadzwoń:
+48 885 888 994

Napisz:
biuro@dezynsekcja-lubuskie.pl

logo-lubuski-zaklad-dezynsekcji