Odkomarzanie to zabieg, który pozwala szybko pozbyć się uciążliwych owadów z terenów zielonych. Może być przeprowadzony zarówno w przydomowych ogrodach, jak i w parkach, nad jeziorami, na placach zabaw czy na obszarach o charakterze rekreacyjno-sportowym. W ramach naszych usług oferujemy Państwu odkomarzanie metodą zamgławiania na gorąco. Polega ona na rozpyleniu środka biobójczego w postaci mgły chemicznej, która unosi się w powietrzu i dokładnie pokrywa roślinność, docierając do wszelkich zakamarków. Dzięki zastosowaniu specjalnego utrwalacza środki do odkomarzania zyskują lepszą przyczepność, a ich działanie utrzymuje się nawet po deszczu.

Jeżeli chcą Państwo zwalczyć komary, by móc w pełni cieszyć się odpoczynkiem na zewnątrz, zapraszamy do kontaktu. Usługi świadczymy na terenie całego województwa lubuskiego. Przyjmujemy zlecenia zarówno od klientów prywatnych, jak i firm.

Czy odkomarzanie jest skuteczne?

Odkomarzanie to zabieg, który znacząco ogranicza obecność komarów na danym obszarze. Jego skuteczność jest tym wyższa, im większa powierzchnia została objęta zamgławianiem. Na efekty zabiegu pozytywny wpływ ma z pewnością bujna roślinność, ponieważ środek biobójczy osadza się na trawie, krzewach i innych zaroślach. Oprócz komarów może zwalczyć także muchy i meszki – uzależnione jest to jednak od wielu czynników. O tym, jak długo utrzymywać się będą efekty odkomarzania przesądzić może także częstotliwość opadów. Deszcze wymywają preparat rozpylony na roślinach, przez co jego działanie stopniowo słabnie.

odkomarzanie
zwalczanie-komarow

Czy odkomarzanie jest szkodliwe?

Odkomarzanie jest w pełni bezpieczne dla ludzi, zwierząt domowych i gospodarskich oraz roślin. Stosujemy jedynie sprawdzone preparaty biobójcze, które uzyskało odpowiednie atesty. Zabiegi wykonywane są z najwyższą starannością przez dokładnie przeszkolonych pracowników. Nasi specjaliści zachowują podczas odkomarzania wszelkie środków ostrożności i stosują się do zalecanych norm.

+48 885 888 994

Lubuski zakład dezynsekcji

Zadzwoń:
+48 885 888 994

Napisz:
biuro@dezynsekcja-lubuskie.pl

logo-lubuski-zaklad-dezynsekcji