Oprysk na owady to metoda chemiczna, ale w pełni bezpieczna dla ludzi i zwierząt. Służy do tępienia insektów takich jak pluskwy, prusaki, karaluchy, mrówki, mole czy rybiki cukrowe. Na efekty zabiegu nie trzeba długo czekać – szkodniki giną już po kilku godzinach od oprysku. Co więcej, rozprowadzony w pomieszczeniu preparat wykazuje działanie aktywne jeszcze przez 2-4 tygodni, chroniąc lokal przed insektami. Opryskiwanie należy jednak powtarzać, a częstotliwość uzależniona jest od zwalczanych insektów. W przypadku pluskiew zaleca się zazwyczaj 2-3 zabiegi.

Jeżeli chcą Państwo skorzystać z metody opryskowej, zapraszamy do kontaktu. Z chęcią odpowiemy także na wszelkie pytania dotyczące zabiegu.

Czym jest opryskiwanie szczegółowe?

Opryskiwanie szczegółowe to nic innego jak rozprowadzenie preparatu owadobójczego w zainfestowanych pomieszczeniach. Jest to środek o właściwościach kontaktowo-żołądkowych, który po odparowaniu wody pozostaje na powierzchni w postaci niewidocznych gołym okiem mikrokapsułek. Nie stanowią one żadnego zagrożenia dla ludzi, kotów czy psów, jednak dla owadów oznaczają pewną śmierć. Wystarczy, że insekty będą mieć kontakt z opryskaną powierzchnią, a mikrokapsułki zaczną pękać i uwolni się z nich środek biobójczy. Preparat, który oblepi m.in. ich odnóża, nie tylko trafi do żołądka owadów razem z pożywieniem, ale zostanie też przeniesiony na inne szkodniki.

Metoda opryskowa

Metoda opryskowa może być przeprowadzana w budynkach mieszkalnych, hotelach, hostelach czy innych obiektach. W zależności od tego, czy celem jest odpluskwianie, czy tępienie innych insektów stosujemy inny środek biobójczy. Oprysk na owady latające i biegające wykonywany jest z zachowaniem wszelkich środków ostrożności – na czas zabiegu należy opuścić lokal. Wrócić można po godzinie od jego zakończenia. Następnie konieczne jest wywietrzenie pomieszczeń przez min. 2 h.

Cena już od 200 zł

+48 885 888 994

Lubuski zakład dezynsekcji

Zadzwoń:
+48 885 888 994

Napisz:
biuro@dezynsekcja-lubuskie.pl

logo-lubuski-zaklad-dezynsekcji