Zamgławianie ULV, inaczej zamgławianie na zimno, to sprawdzona metoda zwalczania szkodników takich jak pluskwy, mole, prusaki, karaluchy czy rybiki cukrowe. Stosowana jest do tępienia insektów zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Polega na rozpylaniu preparatu biobójczego za pomocą specjalnego sprzętu w postaci zimnej mgły, która zabija insekty. Ponadto zamgławianie ULV wykorzystywane jest też do likwidacji nieprzyjemnych zapachów oraz grzybów i pleśni. W celu uzyskania pełnej skuteczności najlepiej powtórzyć je 2-3 razy – częstotliwość zabiegów jest kwestią indywidualną. Jeżeli natomiast zależy Państwu na jak najszybszych efektach dezynsekcji, alternatywnym rozwiązaniem jest wymrażanie Cryonite, jednak metoda ta stosowana jest wyłącznie na pluskwy.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. W przypadku dodatkowych pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Jak działa zamgławianie na zimno?

Do zamgławiania na zimno wykorzystuje się specjalne koncentraty biobójcze. Preparat rozprowadzany jest po całym pomieszczeniu za pomocą zamgławiacza ULV, zwanego potocznie generatorem zimnej mgły. Ponieważ środek biobójczy unosi się w powietrzu w postaci mikrocząsteczek, wnika do szczelin, do których np. oprysk nie jest w stanie dotrzeć. Co więcej, preparat utrzymuje się na powierzchniach jeszcze przez kilka tygodni po zabiegu, cały czas działając na owady – osadza się na ścianach, podłodze czy meblach. Zimna mgła ma właściwości kontaktowo-żołądkowe, w związku z czym preparat działa trująco zarówno po spożyciu go przez insekty, jak i na skutek kontaktu owada z zamgławianą powierzchnią.

zamglawianie-ulv

Czy zamgławianie ULV jest bezpiecznym zabiegiem?

Zamgławianie ULV jest bezpieczne dla ludzi i zwierząt domowych, jednak na czas zabiegu i kilka godzin po nim wymagane jest opuszczenie mieszkania. Jego przeprowadzenie wymaga specjalistycznej wiedzy, m.in. z zakresu doboru odpowiedniego środka biobójczego. W zależności od tego, czemu ma służyć zabieg, czy zwalczaniu pluskwy domowej czy likwidacji pleśni, należy zastosować inny preparat. Nie bez znaczenia jest także sama technika zamgławiania i odpowiednia obsługa sprzętu. 

Jeżeli chcą mieć Państwo pewność profesjonalnie wykonanego zabiegu, zapraszamy do kontaktu.

Cena już od 250 zł

+48 885 888 994

Lubuski zakład dezynsekcji

Zadzwoń:
+48 885 888 994

Napisz:
biuro@dezynsekcja-lubuskie.pl

logo-lubuski-zaklad-dezynsekcji