Chcą Państwo szybko i skutecznie wyeliminować szkodliwe insekty z mieszkania lub innego pomieszczenia? A może walczą Państwo z uporczywymi owadami na zewnątrz? Zapraszamy do zapoznania się z metodami dezynsekcji dostępnymi w naszej ofercie. Stawiamy na nowoczesne zabiegi i certyfikowane preparaty biobójcze. Z chęcią podpowiadamy klientom w doborze najlepszego rozwiązania, dzieląc się swoją wiedzą i zdobytym doświadczaniem. Działamy na terenie całego województwa lubuskiego, w tym miejscowości takich, jak Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra czy Międzyrzecz.

Działamy zgodnie z normami PKN PN-EN 16636.

Termiczne metody dezynsekcji

Specjalizujemy w termicznych metodach dezynsekcji, dzięki którym jesteśmy w stanie zlikwidować nie tylko dorosłe insekty, ale i jaja. Jeżeli Państwa problemem są pluskwy, zachęcamy do zapoznania się z zabiegiem wykorzystującym CO2, czyli tzw, suchy śnieg. Mowa tu o wymrażaniu Cryonite, którego efekty widać nawet po pierwszym zabiegu. Po jego zakończeniu można od razu wrócić do mieszkania. Zabieg ten uznawany jest za najskuteczniejszą i ekologiczną metodę na rynku.

Innym rodzajem dezynsekcji termicznej jest zamgławianie, stosowane nie tylko na pluskwy, ale i na inne insekty. Może być ona przeprowadzana na dwa sposoby:

  • na gorąco – zabieg na komary,
  • na zimno – zabieg na karaluchy, prusaki, pluskwy czy mole.

Podczas obu zabiegów wykorzystujemy środki biobójcze – w pełni bezpieczne i często bezzapachowe.

Jak wytępić całą kolonię szkodników?

Jeżeli w Państwa mieszkaniu lub przydomowym ogrodzie zagnieździły się mrówki, oferujemy zabieg, która pozwala wytępić całą kolonię insektów nawet za pierwszym razem. Polega on na wyłożeniu żelu biobójczego w odpowiednich miejscach. Preparat zawiera w swoim składzie substancje o silnych właściwościach smakowo-zapachowych, które wabią owady. Zabija insekty już w kilka godzin po tym, jak trafi do ich żołądka. Metoda żelowa jest bezpieczna zarówno dla ludzi, jak i zwierząt domowych.

+48 885 888 994

Lubuski zakład dezynsekcji

Zadzwoń:
+48 885 888 994

Napisz:
biuro@dezynsekcja-lubuskie.pl

logo-lubuski-zaklad-dezynsekcji