Wymrażanie pluskiew Cryonite to obecnie najskuteczniejszy zabieg zwalczania szkodników za pomocą nietoksycznego i niealergicznego dwutlenku węgla. Związek ten odzyskiwany jest z procesów przemysłowych, dlatego wykorzystanie go podczas dezynsekcji nie powoduje emisji szkodliwych substancji do środowiska. Ponadto dwutlenek węgla bez obaw można rozpylać na każdym rodzaju powierzchni, w tym np. na meblach i elektronice. Wymrażanie pluskiew Cryonite daje błyskawiczny efekt, więc w większości przypadków wystarczy jedna wizyta, by pozbyć się zarówno dorosłych osobników, jak i jaj.

Usługę dezynsekcji termicznej świadczymy na terenie całego województwa lubuskiego. W celu skorzystania z oferty prosimy o kontakt. Z chęcią odpowiemy także na wszelkie dodatkowe pytania.

Dlaczego warto wybrać metodę Cryonite?

Decydując się na wymrażanie Cryonite, oszczędzą Państwo czas, poświęcany m.in. na przygotowanie pomieszczeń do zabiegu, a także pieniądze. Ponieważ zabieg ten jest zazwyczaj jednorazowy, w długofalowej perspektywie może okazać się bardziej opłacalny niż powtarzany wielokrotnie oprysk na owady czy zamgławianie ULV.

Skutecznie

Już jeden zabieg pozwala pozbyć się z mieszkania niechcianych lokatorów. Wymrażanie Cryonite zwalcza nawet pluskwy odporne na insektycydy, czyli środki chemiczne.

Ekologicznie i bezpiecznie

Metoda Cryonite jest przyjazna dla środowiska i nieszkodliwa dla ludzi (alergików, dzieci, kobiet w ciąży) oraz dla zwierząt domowych.

Bez wyrzucania mebli

Ponieważ cząsteczki dwutlenku węgla nie wnikają w strukturę mebli, wymrażanie pluskiew metodą Cryonite nie prowadzi do ich zniszczenia. W większości przypadków nie ma więc konieczności wyrzucania łóżek czy szafek – wyjątkiem są duże szkody wyrządzone przez insekty.

Gwarancja na 6 miesięcy

Zabieg Cryonite objęty jest 6-miesięczną gwarancją, której udzielenie uzależnione jest od spełnienia indywidualnych zaleceń przekazanych Klientowi przez naszego specjalistę na miejscu.

dezynsekcja-pluskiew
kobieta-lozko-pluskwy

Obecność insektów w domu nie jest niczym przyjemnym i niejednej osobie potrafi spędzić sen z powiek. Jeżeli chcesz, by ten koszmar się skończył, zleć wymrażanie pluskiew metodą Cryonite.

wymrazanie-cryonite-cena

+48 885 888 994

Wymrażanie Cryonite – zabieg suchym śniegiem

Wymrażanie Cryonite to nowoczesna metoda, mająca na celu zamrożenie i zabicie insektów. Cząsteczki C02 o różnej wielkości, inaczej suchy śnieg, rozpylane są pod ciśnieniem przez specjalną dyszę. Dzięki temu docierają do nawet najmniejszych zakamarków, w których mogą skrywać się pluskwy, co dodatkowo zwiększa skuteczność zabiegu. Ponieważ dwutlenek węgla nie jest środkiem chemicznym, po wymrażaniu pluskiew suchym śniegiem można od razu wrócić do pomieszczenia, bez żadnych obaw o zdrowie.

Jeżeli zauważą Państwo pluskwy w swoim domu, zalecamy jak najszybsze zlecenie dezynsekcji termicznej. Odwlekając zabieg stracą Państwo jedynie cenny czas, podczas którego insekty mogą opanować całe mieszkanie. Wystarczy do nas zadzwonić, a my zaproponujemy dogodny termin wizyty i odpowiemy na wszelkie pytania.

pluskwy-w-lozku-pod-lupa
dezynsekcja-mieszkania

Po Państwa stronie pozostaje tylko odpowiednie przygotowanie pomieszczeń do dezynsekcji zgodnie z wytycznymi na stronie. Resztą zajmie się nasz technik. Na czas wymrażania Cryonite klienci proszeni są o opuszczenie pomieszczenia wraz ze zwierzętami domowymi.

Po zabiegu otrzymają Państwo pisemną gwarancję i listę konkretnych zaleceń do spełnienia. W przypadku jakichkolwiek pytań po wymrażaniu pluskiew suchym lodem wystarczy do nas zadzwonić.

gwarancja-wymrazania-cryonite

Jak przygotować mieszkanie do zabiegu Cryonite?

Przed przyjazdem technika na miejsce w pomieszczeniach, w których ma zostać przeprowadzony zabieg Cryonite należy odkurzyć i umyć podłogę oraz listwy przypodłogowe. Jeżeli w pokoju znajduje się łóżko, trzeba zdjąć z niego materac, a pościel, poduszki czy koce zapakować szczelnie w worek i wynieść, np. do łazienki. Ponadto łóżko należy ustawić w pozycji pionowej i dokładnie odkurzyć – po odkurzaniu od razu wyrzucić worek z odkurzacza.

Przed zabiegiem wymrażania pluskiew zaleca się także:

  • zdjąć obrazy i oprzeć je o ścianę,
  • odsunąć meble od ściany o ok. 40 cm,
  • wyjąć ubrania i inne rzeczy z szaf oraz zabezpieczyć je w szczelnych workach – worki najlepiej wynieść, ale jeżeli nie ma takiej możliwości, można postawić je na środku pokoju,
  • zdemontować listwy przypodłogowe,
  • zrolować dywan i postawić daleko od łóżka,
  • zdjąć firany – podobnie jak ubrania zapakować do worka i wyprać,
  • jeśli mają Państwo możliwość, prosimy poluzować gniazdka elektryczne w okolicy łóżek.

Lubuski zakład dezynsekcji

Zadzwoń:
+48 885 888 994

Napisz:
biuro@dezynsekcja-lubuskie.pl

logo-lubuski-zaklad-dezynsekcji