Usługi dezynsekcji świadczymy na terenie całego województwa lubuskiego, w tym miejscowości takich, jak np. Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra czy Międzyrzecz. Współpracujemy zarówno z klientami prywatnymi, jak i firmami. Zabiegi wykonujemy m.in. w domach jednorodzinnych, mieszkaniach, hotelach, pensjonatach czy placówkach publicznych. Zapewniamy pełną dyskrecję.

Działamy zgodnie z normami PKN PN-EN 16636.

uslugi-dezynsekcji

Specjalizujemy się w zwalczaniu pluskiew i innych insektów biegających takich, jak karaluchy czy prusaki. Szkodniki te gnieżdżą się m.in. w szafach, łóżkach, tapicerkach czy pod boazerią lub tapetami. Innymi owadami, które likwidujemy nie tylko w pomieszczeniach, ale i na zewnątrz są mrówki. W ogrodach przydomowych lub na innych terenach zielonych przeprowadzamy również odkomarzanie. Jest to zabieg dezynsekcji, który znacząco ogranicza liczbę uciążliwych insektów.

W celu skorzystania z naszych usług dezynsekcji prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Zaproponujemy dogodny termin zabiegu i odpowiemy wszelkie Państwa wątpliwości.

+48 885 888 994

Lubuski zakład dezynsekcji

Zadzwoń:
+48 885 888 994

Napisz:
biuro@dezynsekcja-lubuskie.pl

logo-lubuski-zaklad-dezynsekcji