Zwalczanie pluskiew na własną rękę zazwyczaj nie przynosi pożądanych efektów. Insekty te są trudne do wytępienia i bardzo szybko uodparniają się na powszechnie dostępne preparaty, w których stężenie substancji biobójczej nie jest zbyt wysokie. Zwalczanie pluskiew warto więc zlecić profesjonalistom. W naszej ofercie znajdą Państwo różne rodzaje zabiegów, które znajdują zastosowanie w mieszkaniach, hotelach, hostelach lub innych obiektach użyteczności publicznej. Wszystkie stosowane przez nas metody zwalczania pluskwy są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt domowych. 

Jeżeli chcą Państwo skutecznie pozbyć się szkodników, zapraszamy do kontaktu. W ramach usług odpowiemy na wszelkie pytania i doradzimy przy wyborze zabiegu. Zaproponujemy najszybszy możliwy termin wizyty i zapewnimy pełną dyskrecję na miejscu. Działamy na terenie całego województwa lubuskiego.

Jak pozbyć się pluskiew z domu?

Chcąc pozbyć się pluskiew z domu lub innego obiektu, mają Państwo do wyboru trzy metody. Jedną z nich jest oprysk, czyli dezynsekcja polegająca na rozprowadzeniu biobójczego preparatu w pomieszczeniu. W celu osiągnięcia pełnej efektywności zabieg ten wymaga powtórzenia średnio 2-3 razy. Podobną, jednak o wiele dokładniejszą metodą jest zamgławianie ULV. Podczas tego zabiegu odpluskwiania preparat owadobójczy rozpylany jest za pomocą specjalnego generatora. Urządzenie wytwarza tzw. zimną mgłę, która jest w stanie dotrzeć nawet do najmniejszych szczelin. Jednak zabieg ten wymaga również 2-3 powtórzeń. 

Najskuteczniejszym i dającym błyskawiczny efekt sposobem jest natomiast wymrażanie pluskiew metodą Cryonite. Zazwyczaj wystarczy już jedna wizyta, by pozbyć się wszystkich szkodników. Ponadto odpluskwianie tą metodą jest ekologiczne i pozwala wrócić do pomieszczeń od razu po wykonaniu zabiegu.

zwalczanie-pluskwy-domowej

+48 885 888 994

Lubuski zakład dezynsekcji

Zadzwoń:
+48 885 888 994

Napisz:
biuro@dezynsekcja-lubuskie.pl

logo-lubuski-zaklad-dezynsekcji